Wszystko o tańcu
Piękne apartamenty w centrum

Piękne apartamenty w centrum

Kiedy znalazłam pracę w nowym mieście, na początku skakałam z radości. Nie wiedziałam jednak, z czym to się wiąże i ile będę miała do załatwiania w związku z tą zmianą. Przede wszystkim musiałam znaleźć sobie jakieś nowe lokum, na razie tymczasowe, zobaczymy co będzie później. Trzeba było gdzieś spać. Nie miałam żadnych znajomych w tej okolic, więc opcja zatrzymania się u kogoś niestety odpadała.

Mój apartament w środku miasta

apartamenty w centrum SzczecinaJedynym moim wyjściem było wynajęcie sobie czegoś. Któregoś dnia postanowiłam przysiąść i spędzić cały dzień na poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Przyniosłam wszystkie gazety z ogłoszeniami, włączyłam komputer i nawet jakieś ogłoszenia w telegazecie uruchomiłam. Bardzo dbałam o to, gdzie spędzałam czas, więc było to dla mnie bardzo ważne. Stawiałam na jakieś apartamenty w centrum Szczecina, bo moja firma akurat mieściła się niedaleko centrum, nie musiałabym więc stać w korkach,mogłabym do pracy iść pieszo, czy jeździć rowerem. Mniej więcej po paru godzinach miałam już zaznaczone kilka apartamentów, żeby później zadzwonić pod numery podane przez właścicieli. Musiałam najpierw dopytać o wszystko, pytania również rozpisałam sobie na kartce. W ten sposób zostały mi tylko dwa mieszkania do sprawdzenia. Pojechałam na miejsce gdzie był położony pierwszy apartament, żeby obejrzeć go dokładnie i podjąć decyzję. W tym celu specjalnie wynajęłam pokój w hotelu, żeby na spokojnie przenocować, bo niestety do mojego miejsca zamieszkania miałam kilka godzin drogi. Na miejscu okazało się, że właściciel jet bardzo konkretny, miło mnie przywitał i od razu przeszedł do rzeczy, żeby nie marnować mojego czasu. Okazało się, że mieszkanie jest w świetnym stanie, aż sama się zdziwiłam, bo z opisu tak nie wynikało, że będzie aż tak atrakcyjne. Widać było, że komuś zależało na tym, by mieszkanie zostało utrzymane w czystości i przede wszystkim, było dobrze rozplanowane. Sama również tak bym wszystko zaprojektowała. Najwidoczniej ktoś miał podobny gust do mnie. Nie zastanawiałam się długo i nawet nie chciałam jechać oglądać tamtego mieszkania. Od razu powiedziałam panu, że jestem zdecydowana.

Apartament był taki jak powinien być, a nawet lepszy. Widziałam same pozytywy związane z wynajmem. Przede wszystkim położone w idealnym miejscu, blisko lokalnych rozrywek.Poza tym czyste i nowocześnie umeblowane. Był jeszcze jeden plus- apartament był położony bardziej na uboczu, więc nie miałam aż takiego kontaktu z sąsiadami i panował spokój i nic mi nie przeszkadzało.

Close Menu