Wszystko o tańcu
Idealne kreski na oczach dzięki makijażowi permanentnemu

Idealne kreski na oczach dzięki makijażowi permanentnemu

Zrobienie perfekcyjnego makeupu przed pracą jest naprawdę dużym wyzwaniem na które mogą sobie pozwolić jedynie wprawione w tym fachu kobiety. Ja do nich z całą stanowczością nie należę, lecz postanowiłam wykonać sobie makijaż permanentny, dzięki któremu zawsze będę wyglądała perfekcyjnie

Trwałe makijaże permanentne

makijaż permanentnyMaluję się od naprawdę wielu lat, lecz do tej pory nie opanowałam umiejętności rysowania idealnych kresek eyelinerem na oczach. Oglądałam mnóstwo porad i tutoriali, jak wykonać dobrą kreskę, lecz na moich opadających powiekach, na nic się one zdały. Dlatego zaczęłam się ograniczać do malowania rzęs, a przynajmniej do momentu zanim dowiedziałam się czym jest makijaż permanentny. Proces wykonywania takiego makijażu w zasadzie niczym się nie różni od robienia tatuażu z tą różnicą, że efekt utrzymuje się przez pewien czas. Postanowiłam skorzystać z takiego zabiegu i zrobić sobie delikatne, ale równe kreski na powiekach. Z początku wątpiłam czy komukolwiek uda się taki efekt osiągnąć, ponieważ moje powieki naprawdę należą w tej kwestii do „trudnych”, lecz kiedy kosmetyczka pokazała mi ja to będzie wyglądało wiedziałam, że trafiłam pod dobry adres. Zabieg nie trwał długo i nie był także bolesny, ani co ważniejsze kosztowny! Natomiast rezultaty jakie otrzymałam warte były chyba każdych pieniędzy. Na moich powiekach miałam pierwszy raz w życiu przepiękne, równiutkie i idealne kreski, które wyglądały jakby wykonała je światowej sławy makijażystka! Już nie mogłam się wprost doczekać, aż pochwalę się swoimi kreskami przyjaciółkom i koleżankom w pracy. Malowanie kresek stanowiło dla mnie dotychczas prawdziwą zmorę i zajmowało mi czasami nawet dwie godziny, a i tak kreski nie należały do najrówniejszych. W dodatku w dzień, nierzadko eyeliner potrafił się rozmazać co dodatkowo psuło mój humor oraz sprawiało, że cała praca i czas, jaki poświęciłam zwyczajnie poszły na marne. Świadomość, że od tej pory nie muszę już martwić się o to jak mój makijaż wygląda w ciągu dnia, oraz ile tym razem czasu zajmie mi jego wykonywanie sprawiała, że czułam się niesłychanie szczęśliwa. Ponadto efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i zauroczył mnie do takiego stopnia, iż planuję wykonać jeszcze makijaż permanentny brwi i ust. 

Wreszcie mam spokój z malowaniem oczu i teraz rzeczywiście pozostaje mi się jedynie skupić na malowaniu rzęs, a i te planuję wkrótce przedłużyć, aby zaoszczędzić sobie czasu. Dzięki kreskom na oczach, moje oczy sprawiają wrażenie bardziej kocich, wyrazistych i co wspaniałe – także większych!

Close Menu