Wszystko o tańcu
Poznańskie ceny za manicure

Poznańskie ceny za manicure

Niektóre kobiety obawiają się wizyty u kosmetyczki z obawy na zbyt wysokie ceny zabiegów. Tymczasem tak naprawdę wiele zabiegów, a zwłaszcza te, które są już uznawane za podstawowe, kosztują naprawdę niewiele. Warto się o tym jednak samemu przekonać podczas wizyty w dobrym salonie kosmetycznym.

Niedrogi manicure z lakierem hybrydowym

manicure hybrydowy w Poznaniu cennikKażda kobieta lubi być zadbana, więc ze szczególną uwagą pielęgnuje swoją skórę, paznokcie oraz włosy. Wiele z takich zabiegów można bez żadnego problemu wykonać w domu, jednak warto od czasu do czasu udać się na profesjonalny zabieg do doświadczonej kosmetyczki. Przykładowo manicure hybrydowy w Poznaniu cennik można wykonać w domu, ale potrzebna jest do tego specjalna lampa oraz różne inne akcesoria, a także minimalne doświadczenie, więc lepiej umówić się na wizytę w profesjonalnym salonie. Zaoszczędzi nam to z pewnością sporo czasu poświęconego na naukę używania lampy. Tym bardziej, że ceny takich zabiegów są doprawdy niskie i zazwyczaj oscylują w granicach około stu złotych. Nie jest to więc zbyt wygórowana kwota, a zalety i zadowolenie z takiego zabiegu są warte prawdopodobnie nawet znacznie więcej. Oczywiście ten manicure, jak każdy inny zresztą, obejmuje standardowe czynności, jak spiłowanie paznokci, usunięcie nieestetycznych skórek oraz pozostałości starego lakieru, a także dodatkowo zabiegi pielęgnacyjne. Jego główną zaletą, cenioną przez wiele pań, jest bardzo długa wytrzymałość. Lakier, utrwalony za pomocą lampy UV albo LED, utrzymuje się nawet przez okres kilku tygodni, jeżeli oczywiście wykonany jest prawidłowo. Nie ma znaczenia, czy wybierzemy lakier kolorowy czy bezbarwny, bo nasz ulubiony to na przykład manicure francuski, ponieważ właściwy produkt łącznie z użyciem lakieru podkładowego oraz nawierzchniowego i następnie utwardzony lampą, daje świetny efekt. Taki lakier nie tylko nie odpryskuje, bo jest zabezpieczony dzięki utwardzeniu przez promieniowanie lampy, ale cały czas zachowuje ładny połysk i może wytrzymać na paznokciach przez naprawdę długi czas. Warto więc od czasu do czasu wydać niewielką sumę na wizytę u kosmetyczki i cieszyć się z ładnych paznokci przez długie tygodnie.

Manicure wykonywany za pomocą lakieru hybrydowego jest ceniony szczególnie przez te panie, dla których liczy się jakość, a także czas, który zamiast na bardzo częste zabiegi pielęgnacyjne, mogą poświęcić na inne aktywności. Wytrzymałość oraz jakość lakieru jest sprawdzona i gwarantuje ładny wygląd paznokci przez okres nawet kilku tygodni.

Close Menu