Wszystko o tańcu
Przeprowadzka do nowych nieruchomości w Warszawie

Przeprowadzka do nowych nieruchomości w Warszawie

Razem z mężem postanowiliśmy się przeprowadzić. Decyzja ta została podjęta na skutek mojego awansu, który dostałam zaraz po tym, jak zwolniło się miejsce w dyrektora wydawnictwa w którym pracuję. Jako, że miałam doświadczenie oraz charakteryzowałam się kreatywnością, to mi właśnie zaproponowano stanowisko dyrektora sprzedaży.

Wynajem nowych nieruchomości w Warszawie

nowe nieruchomości w WarszawieMiałam odpowiadać za sieć sprzedaży reklam w całym kraju. Podlegało mi kilku dyrektorów regionalnych. Moim zadaniem był wzrost przychodu ze sprzedaży reklam w czasopismach. W związku z nowym stanowiskiem i obowiązkami musieliśmy podjąć decyzję o przeprowadzce. Po pierwsze musieliśmy poszukać nowych nieruchomości w Warszawie do zamieszkania. Nowe nieruchomości w Warszawie były potrzebne zarówno nam jak i rodzicom, których chcieliśmy zabrać ze sobą. Jako, że są to ludzie, którzy są w wieku emerytalnym i są bardzo zżyci z wnukami, chcieliśmy aby pomogli nam w opiece nad dziećmi. Nasze dzieci są w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Córka Adelajda ma jeden roczek a syn Maksymilian –  cztery. Nie chcieliśmy wynajmować opiekunki. Rozsądniejszym rozwiązaniem było dla nas zabranie dziadków ze sobą i poszukania im nowej nieruchomości w Warszawie blisko naszego mieszkania. Udało nam się znaleźć dwa mieszkania niedaleko siebie. W tym samym budynku, lecz na innym piętrze. Rozwiązanie było wygodne. Jedyne co nam pozostało to wynajęcie naszych własnościowych mieszkań w Poznaniu. Nie chcieliśmy, żeby stałe puste a pieniądze z wynajmu przydałyby się rodzicom w Warszawie. Życie w stolicy jest jednak troszkę droższe. Mimo, że rodzice nie boją się zmian i ochoczo podeszli do naszego pomysłu nie chcieliśmy narażać ich na zbędne koszty. Nie chciałam też, aby wyglądało to jak wyręczanie się rodzicami na koszt mojej kariery. Wręcz przeciwnie. Mieliśmy się wyprowadzić z rodzinnego Poznania, gdzie rodzice nie mając nas zostaliby sami. Rodzice są bardzo za wnukami. Zabierając ich do Warszawy byliby blisko nas a my blisko nich. Teraz też pomagali nam w opiece nad dziećmi. Wynajęcie mieszkań potraktowaliśmy jak inwestycję a tym samym zostawiliśmy sobie bufor bezpieczeństwa w razie nagłego powrotu do miasta.

Z powyższego rozwiązania jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Rodzice zapisali się na kilka zajęć dodatkowych, dzięki czemu się samorealizują. Dzieci już podrosły i poszły do przedszkola oraz szkoły, więc dziadki mają dużo czasu dla siebie. Kiedyś jeszcze zastanawialiśmy się nad tym czy wrócimy do Poznania, ale teraz wiemy, że to tu znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi. 

Close Menu